Notulen overleg bestuur supportersvereniging Kern van Cambuur – Directie SC Cambuur
Aanwezig: Cees Jansma, Roelof Herder, Alex Vroling, Keimpe Vellinga, Alex PamaNotulist: Mariska Weggelaar, Geertje Kooistra
Er wordt een presentatie gegeven van 3 Leeuwarders die op een vergelijkbare wijze als Google Earth gebouwen intern op 3D plaatsen waarbij je zelf een rondgang door de catacomben kunt maken of een vrije tour kunt volgen. Een opdrachtgever betaalt geen opmaakkosten e.d. indien dit pakket wordt afgenomen. Er wordt uitsluitend een vast maandelijks leasebedrag berekend aan de opdrachtgever. Er kunnen tevens spellen worden toegevoegd. Automatisch zullen de actuele nieuwtjes van SC Cambuur geupdate worden. Alex Pama zegt toe dat SC Cambuur dit zal afnemen en geeft aan erg enthousiast te zijn over de diverse mogelijkheden. Dit zal tevens interessant zijn om een nieuwe preview te bieden aan de relaties van SC Cambuur zodra de tekeningen van een nieuw stadion er zijn.
Stadionlampen dienen volgens richtlijnen van de KNVB te voldoen aan minimaal 800 lux. Vorig jaar is dit bij SC Cambuur geupdate maar momenteel lijkt het alsof de 800 lux niet meer gehaald wordt aangezien de televisiebeelden van de wedstrijden erg donker en wazig zijn. De lampen zullen worden nagekeken en eventueel laten schoonmaken, 800 lux is een vereiste voor de licentie seizoen 2009-2010.
Na de zomer wordt bekend gemaakt wat de plannen zijn voor het nieuwe stadion. Alex Pama gaat er vanuit dat er dan duidelijkheid is m.b.t. een stadion bij het WTC Expo. Vorige week is er een plan van eisen m.b.t. een nieuw stadion ingediend door SC Cambuur.
Commissie Stadionverboden ( terugkoppeling 1ste gesprek )
Er zal op korte termijn een reglement opgesteld worden, waarbij is afgesproken de regels van het KNVB reglement in grote lijnen te hanteren. Voor het einde van het seizoen dient deze commissie ingevuld te zijn. KvC zal twee personen aanleveren. Sc Cambuur zal twee personen aanleveren en de Gemeente Leeuwarden en Politie Fryslân ook. Er zal tevens een commissie buscombi’s geformeerd worden. Wie deze kar gaat trekken zal nog nadere invulling krijgen.
Kern van Cambuur heeft bij de BVO aangegeven dat ze overwegen om een nieuw sfeerapparaat aan te schaffen als vervanging van de huidige shooters. De BVO geeft aan dat dit niet te veel rotzooi op het veld mag veroorzaken, waardoor de wedstrijd eventueel later moet beginnen, want dan krijgt SC Cambuur klachten van de KNVB.
Er zijn veel stoeltjes kapot gemaakt bij de wedstrijd SC Cambuur – Excelsior op de noordtribune. Dit gebeurt omdat de zitplaatsen worden gebruikt als staanplaatsen. Afgelopen wedstrijd zijn er 15 stoeltjes stuk gemaakt hiervoor 25 etc. SC Cambuur zal dit opnemen in de nieuwsbrief van Alex Pama en KvC zal dit mededelen richting haar leden en aangeven dat dit een onnodige kostenpost is voor SC Cambuur.
HEADLINES
- 24-08-2010 Forumavond 13 september 20...
- 23-08-2010 Voetbalveiligheid seizoen ...
- 18-08-2010 Afspraken alcoholverbod Ca...
- 18-08-2010 Beleidsnotitie Gemeente Le...
- 26-05-2010 BVO-KVC overleg maandag 1...
- 04-05-2010 Overleg Management SC Cam...
- 20-04-2010 Boek de slapende reus ontw...
- 07-04-2010 Collectes thuiswedstrijden...
- 15-02-2010 BVO-KVC overleg 18 januari...
- 23-12-2009 Donateurbijdrage en de daa...
- 01-12-2009 Verslag commissie combi 29...
- 27-11-2009 Noodbevel in Zwolle
- 23-11-2009 De uitwedstrijd tegen FC Z...
- 23-11-2009 FC Zwolle - SC Cambuur liv...
- 22-11-2009 Supportersfeest 2009 in be...
- 03-11-2009 Stadionverbodenbeleid BVO
- 27-10-2009 AGOVV - Cambuur live op gr...
![]()
<< vorige | volgende >>

