nederlands engels
WELKOM
KERN VAN CAMBUUR
NIEUWS
ACTIVITEITEN
ULTRAS LEOVARDIA
C.S.C.
DONATEUR WORDEN
CONTACT

BVO-KVC overleg 18 januari 2010.

Logo Kern van CambuurAanwezig: Alex Pama, Keimpe Vellinga, Gerald van den Belt, Cees Jansma, Roelof Herder, Mario Lorist, Alex Vroling.

Update met betrekking tot korting merchandise:
Leden van de Kern van Cambuur kunnen op vertoon van hun ledenpas en legitimatiebewijs bij de administratie van het stadion 10% korting krijgen op de aanschaf van merchandise artikelen.

Deze korting geldt niet bij andere verkooppunten, aangezien dit niet te organiseren is.
------------------------------------------------------------------------

1 Opening
Cees Jansma opent de vergadering en heet iedereen van harte welkom.
Alex Pama geeft aan dat er een fotograaf en 2 journalisten de bijeenkomst bijwonen i.v.m. het boek over SC Cambuur wat deze zomer zal verschijnen.

2. Verslag laatste overleg.
Roelof geeft aan dat de stewards niet op de hoogte zijn van de toegangspassen van het sfeerteam van KvC. Roelof levert nogmaals een fullcolor voorbeeld aan bij Keimpe, zodat Keimpe de stewards wederom op de hoogte kan stellen.

Erwin Span blijkt niet op de hoogte te zijn van de opbrengst van het geveilde shirt t.b.v. de stichting gehandicapten. Gerald geeft aan €150,00 over te zullen maken naar de stichting.

De actiepunten n.a.v. het vorige overleg zijn uitgevoerd.

3 Mededelingen
A.s. donderdag zal het breed veiligheidsoverleg plaatsvinden.
Er heerst irritatie bij KvC omtrent het veiligheidsplan welke onjuist is aangepast door een gemeente medewerker.

KvC heeft een nieuw bestuurslid; Sjonnie Spoelstra. Sjonnie zal zich met name toeleggen op het donateursmagazine ’t Hertje.

Vrijwilliger van KvC Geertje Deinum is genomineerd voor vrijwilliger van de regio.

4 Veiligheidsaangelegenheden
A. Sfeeracties
Er worden steeds meer beperkende maatregels genomen m.b.t. sfeeracties bij live wedstrijden.
Dit is door Keimpe opgelegd omdat de wedstrijd tijdig dient aan te vangen.
Voorlopig is dit niet van toepassing aangezien er geen livewedstrijden meer zullen plaatsvinden op korte termijn.

B. Staan op Zuid en trappen op Noord
Er zullen bij de eerstvolgende thuiswedstrijden flyers uitgedeeld worden op de noordtribune met het verzoek om niet in de gangpaden te gaan staan. Zuid kan bij promotie een staantribune worden.

C. Up-date inzake sv’s
Voorzitter KvC heeft dit inmiddels ontvangen van Keimpe Vellinga. Momenteel zijn er 106 verboden.
Gerald geeft aan dat iemand die een SV krijgt geen recht heeft op vergoeding van de waarde van een SK.

5. Overleggen en controles bij BVO waar KvC bij betrokken is, moet KvC aansluiting bij hebben.
Gerald van den Belt geeft aan dat dit in het vervolg inderdaad moet.

6. Voortgang stadionplannen (bezoeken andere BVO’s)
Alex Pama geeft aan dat er binnenkort stadionbezoeken ingepland kunnen worden naar FC Groningen en ADO Den Haag.
SC Cambuur zal Mario Lorist als aanspreekpunt aanhouden hiervoor.
KvC geeft aan dat namens de KvC Sjonny Spoelstra / Alex Vroling /Jack Hartmans zich zullen richten op het nieuwe supportershome.
De eventuele stadionbezoeken en een commissie vanuit de KVC zullen uitgevoerd worden door Sjonnie Spoelstra / Jelle Monsma / Gianni Pollarini / Mario Lorist.

7. Nieuwe Camigopak
Cees Jansma geeft aan dat dit inmiddels in gang is gezet. Hij heeft er alle vertrouwen in dat het een pak van goede kwaliteit zal worden.

8. Korting op merchandising leden KvC (is dat optioneel)
Gerald geeft aan dat SC Cambuur dit zal voorleggen aan Twinlife.

9. Buscombi.
a. Uitspraken van politie te Oss staan haaks op de opgelegde Buscombi. (zou geen sprake van zijn volgens de locale politie)
SC Cambuur geeft aan de zaken altijd te ondersteunen met bewijzen zwart op wit en verder geen behoefte heeft om hier verder op in te gaan.
Er is een kleine groep supporters die altijd dingen proberen te zoeken om dwars te liggen.
Alex Pama stelt voor om als KvC en SC Cambuur 1 lijn te trekken en geen energie meer te steken in deze kleine groep supporters die altijd dingen willen dwarsbomen.

b. Worden er nog controles uitgevoerd door de eigen beveiligers bij de kassa’s van uitwedstrijden?
Ja.

c. Is er ook een jaaragenda op te maken inzake de buscombi’s (naar voorbeeld PSV)
SC Cambuur wil dit wel opstellen onder voorbehoud.

d. Hoe staat het met de jurist die ons kan helpen met de juridische kant van de combi’s?
Alex Pama geeft aan dat de jurist Matthijs Sturms op zoek is naar een combireglement m.b.t. vrijheden/beperkingen.
Keimpe Vellinga zal zorgen dat Matthijs Sturms een kopie ontvangt van het handboek Veiligheid KNVB + het reglement buscombi’s welke SC Cambuur zelf heeft opgesteld.
Cees Jansma vraagt of er een aparte bus mag rijden met supporters bij de buscombi’s.
Keimpe geeft aan dat een aparte bus met een vaste lijst met daarop de vermelding van alle personen+gegevens mogelijk is en dat dit ook nu al met regelmaat gebeurd.
Keimpe verwijst naar de groep Berlikum.

e. Vanuit de BC-cie komt er een vragenlijst richting BVO die de cie moet helpen bij formuleren van verbetervoorstellen.
De mededeling is gedaan door Cees Jansma.

10. Rondvraag.
Alex Pama geeft aan dat SC Cambuur op de ranglijst van de CPMscore van de 13e plaats is gestegen naar de 3e plaats. (dit betreft merkbekendheid)

Alex Pama geeft aan dat SC Cambuur moet bezuinigen om de begroting voor volgend seizoen sluitend te krijgen. De tarieven van de seizoenkaarten zullen met ongeveer 10% verhoogd worden.
De Businessclubpakketten zullen ook met 10% verhoogd worden. De Comfort Gallery grens zal met 5.000 verhoogd worden.
SC Cambuur zal minder inkomsten genereren middels TV-gelden, want deze gaan omlaag per volgend seizoen.

Gerald geeft aan dat All Above Security de beveiliger blijft tot einde van het seizoen en daarna zal er geëvalueerd worden
Gerald wil ook graag weten of er al zicht is op de afdracht van KvC aan het einde van dit seizoen.
Alex Vroling zal de prognose binnenkort aanleveren bij Gerald.

12. Sluiting.
Cees Jansma sluit de vergadering.








 
Stichting Cambuur Supporters Kern van Cambuur is de officiële supportersvereniging van SC Cambuur. Doelstelling van de SCS Kern van Cambuur luid als volgt: 'Het behartigen van de supportersbelangen, in het bijzonder die van onze leden, het in stand houden van het betaalde voetbal in de gemeente Leeuwarden én het bedienen van de stadionbezoekende supporter'. Kern van Cambuur, Stichting Cambuur Supporters, SCS Kern van Cambuur, KvC, SCS KVC, Supportersclub Cambuur, Supportersvereniging Cambuur, Supporters, Cambuur, Leeuwarden, Belangen, SOVS, Zaalvoetbal, Supportersfeest, t Hertje, Forumavond